BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mazhas karas

tikriausiai mums jau reikia karo, tokio mazho, miniatiurinio: dumai neprivalomi, bet padarininiai butini. partizaninio jau nebepadarysime, bo jau beveik visus mishkus ishkirtome, belieka patyliukais, vogciomis.


 kiekviena diena kariauju savo kara: su pensininkais, kurie uzuot isaugoje shviesu ir daug maciusi prota, daug mieliau vaidina auka ir lyg nematoma skyda tau vis kisha savo lyg ir pareigybe: ash pensininkas. ash toks nebusiu, bent jau noreciau, ir jei man pavyks, busiu zenges zingsni pergales link.


mokausi buti geras karys, ugdau save, kad rytais autobuso vairuotojas, dar galutinai nepabudusiu mano smegenu, nepriglushintu radijo bangomis, kurios pagal visus kriterijus, jau senai turejo buti uzdraustos. tikriausiai jie yra uzsienio salies zvalgai. taip, tikriausiai.


noreciau myleti savo shali, bet tie kurie turetu ugdyti ta pilietishkuma, patys lyg pajacai nebeturi pagrindo niekam. jie jau nebetinka mano veliavos herbui…..pradedu suprasti piratus, kurie vardan to, kad priklausytu kokiai nors zhemei, klajodavo juromis ir ju veliava puoshe kaukole: ji juk neturi nei vardo, nei lyties nei amziaus.


kiekvienam savo karas, ir kariauti ji tenka kiekvienam sau atskirai. mano yra toks, cigareciu gamintojai ji pavadintu “LIGHT”. tebunie. bet jis mano. vietoj televizoriaus - knyga, vietoj zinutes - pokalbis, vietoj garsaus pasipiktinimo - abejingumas, vietoj masinos - dviratis ir taip toliau.


kazhkada buvau pradejes rashyti zodzius dainai: “jis suvalgo 32 kasnius per diena, o plieniniam shalme, augina geles”.


….ash kada nors ja tikriausiai uzbaigsiu. busiu senas ir turesiu daug geliu :)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. anonymous:

    o mano karalystėje pensininkai važinėja paspirtukais,medituodami šventą tuščią sniegą po savo vokais (tikėkite kad pasaulis-tik trumpaamžė gėlė,ir gyvensite). nubunda vaikelis,pamato savo motiną aušros prieblandoj,nusišypso ir vėl užmiega,,ir jo šiltai apklostytos akelės kvepia kiečiais per visą mano karalystę kur nesusieina jokios ilgumos/platumos,,nu ir kas kad mes ne iš to paties pasaulio. ar pareisi,? karalaiti,,

  2. korea:

    nea, visgi ne ash tas isejes ir pasiklydes

  3. ONANYSMOUS:

    ar tikrai tą žinai,? tai paaiškink kaip nors man, kvailam vaikui,nesuprantančiam pažodžiui, pasakyk kad tu esi tas dainius apie kury galvoju ir kad nebepareisi, nes jautiesi parėjęs- ir aš atstosiu. /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// o paskui jau-jokio skirtumo, nes mūsų mylimieji, kaip ir visa kita ką manom esant, tėra tik mūsų -gyvenimą žaidžiančiųjų- skurdžios vaizduotės kūriniai. aš tave išgalvojau,tu išgalvojai ją, jis ji išgalvojo mus. ir mes patys save išgalvojom- įsignybk ar pasikutenk- mes ir pojūčius išsigalvojom kad tas totalinis žaidimas-apsėdimas gyvenimu vadinamas būtų kaip nuolatinė masturbacija. bet kadangi mūsų vaizduotė tam per skurdi, tai gaunasi taip kad jeigu ir yra tame masturbacijos, tai ji -kaip leidimasis nuo kalno dviračiu, galvojant kaip reikės grįžti tuo kalnu atgal. aš tave išgalvojau. ir tai buvo lengviau nei dabar tave paneigti. nes mano vaizduotė yra ypač skurdi, ir vargu ar besukurs ji man ką mylėti, ką nors į tavo vietą,, o mylėti tai reikia. paneigti meilę reiškia paneigti gyvenimą. nu ir kas kad ir meilė ir gyvenimas ir visi kiti smulkūs rakandai egzistuoja tik mūsų vaizduotėje. kaip ir mes patys egzistuojam tik vaizduotėj kažkieno,, o ką daugiau mums,nepasiruošusiems vėsimui, beveikti,? __/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////tebesapnuoju visą šitą jovalą,, tai paaiškink man, kvailam vaikui __/ –kad gyvenimas nėra vien tik masturbacija, - ir aš atstosiu. //////////////////////////////////////////////////////////////////// aš atsiprašau, jeigu ką,, & have nice life, mon cheri imaginable,,

Rašyti komentarą